Ankara Boya ve Tadilat

30

Yıllık Tecrübe

100

Mutlu Çalışan ile

50+

Tadilat Yapılan Lokasyon

1000+ kg

Kullanılan Boya

50+

Mutlu Ev ve İşyeri sahibi

Tadilat’da Life Vizyon Dönemi

Ankara’da Tadilat, Alçıpan, Alçı Sıva, Boya ve Badana işleriniz artık emin ellerde!  Profesyonel Ev Ofis temizliğinden, Hasta, Yaşlı ve Çocuk bakımına kadar bulunduğu her sektörde zirvede olan Life Vizyon dan siz değerli müşterilerimizi mutlu edecek yeni bir hizmet daha! Sizde Ev, Ofis, Okul, İşyeri, Fabrika alanlarında Life Vizyon güvencesi ile, Boya, Badana, Ara bölme, ofis bölme, alçı sıva, istediğiniz türde boya işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.
Kurumsal bir bakış açısı ile profesyonel hizmet için hemen arayabilirsiniz. Alanında uzman tecrübeli ekibimiz ile en uygun fiyat garantisi Life Vizyon’da. Üstelik ücretsiz keşif hizmetimiz ile, uzmanlarımız tarafından tadilat yaptırmak istediğiniz alan ücretsiz kontrol edilerek, fiyat çalışması yapılır ve tarafınıza teklif dosyası gönderilir. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak yada yandaki talep formunu doldurmak.

Badana, Boya işlerinde Dikkat etmeniz gerekenler

Evinizde badana boya yaptırmadan önce gözden geçirmeniz gereken bazı noktalar var. Boyayacağınız odayı hangi amaçla kullanacağınız, odada yaratmak istediğiniz ambiyans ve tavanınızın yüksekliği dikkat etmeniz gereken ölçütlerden bazıları. Duvar renkleri karar vermeniz gereken en önemli noktadır. Örneğin çocuk odasında canlı ve parlak renkler kullanabilir, yatak odanızda uçuk tonlar kullanarak daha sakin bir atmosfer yaratabilirsiniz. Duvar renklerine karar verdikten sonra ise sıra badana boya uygulamasını yaparken işinizi kolaylaştıracak püf noktalarına gelir. Badana boya yapmanın tüm püf noktalarını sizin için bir araya getirdik.

Alçı Sıva, Boya, Tadilat Hizmeti istiyorum!

Neden Life Vizyon ?

Life Vizyon Çalışanları, Kurumlarınız için gerekli titizliğe sahip, Tadilat ve Boya, Badana  işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Tadilat Fiyatı
  • Kusursuz Hizmet
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel bir tadilat hizmetinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Ankara Boya, Badana Fiyatları

Ankara boya, badana fiyatları, Tadilat yapılacak alanın büyüklüğü, kat ve oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Tadilat yapılacak yerin çalışma koşulları, boya yapılacak saatler, badana türüde tadilat fiyatını etkilemektedir. Life vizyon temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede tadilat hizmeti vermekteyiz. Ankara ‘da boya, badana fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Life Vizyon Temizlikte..

Müşteri Görüşleri

Evimin oda bölmesi çok güzel oldu. Ustaya ve firmaya çok teşekkür ederim.