İnşaat Sonrası Temizlik

Başarılarımız

30

Yıllık Tecrübe

100

Mutlu Çalışan ile

30+

İnşaat Sonrası Temizlik

3.600+ m²

Temizlenen İnşaat Alanı

60+

Mutlu Aile

İnşaat Temizliğinde Life Vizyon Dönemi

Life Vizyon Temizlik , inşaat sonrası temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine İnşaat sonrası Temizlikçi Hizmeti götürmektedir. İnşaat Temizliğinde kalite ve sizin standartlartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İnşaat Sonrası Daire Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Inşaat Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. İnşaat sahiplerine özel hazırladığımız paketler ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata, en iyi İnşaat Temizliği için sizi de Life Vizyon Ailemize bekliyoruz.

İnşaat Temizliğinin Önemi?

İnşaat temizliği yapılması en zor olan temizliktir. Dairelerde yapılan tadilat ve boyalardan kalan pislikler hiç de kolay temizlenemez. İnşaat temizliği profesyonel kişilerce, özel maddeler ile yapılmalıdır. Aksi halde 2 kat fazla uğraş ve maliyet gerektirir. Sizde İnşaat sonrası temizlik hizmeti için Life Vizyon temizlik firmamızı tercih ederek, Zaman ve nakit tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bunların dışında sağlık ve hijyen açısından da temizlik işlerinizi kurumsal firmalara yaptırmanızı öneririz.  Firmamız kurumsal olarak müşterimize Tadilat sonrası temizlik hizmetlerini vermektedir. Firmamız gerekli titizliğe sahip, inşaat, tadilat temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Sizde profesyonel bir İnşaat temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

İnşaat Sonrası Temizliği istiyorum!

Neden Life Vizyon ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, İnşaat, tadilat temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun İnşaat Temizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel bir İnşaat sonrası temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat ve tadilat temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak inşaat, dairenin büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak dairenin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türü de inşaat temizliği fiyatını etkilemektedir. Life vizyon temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Tadilat sonrası temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Life Vizyon Temizlikte..

Müşteri Görüşleri

Tüm projelerimizde, inşaat sonrası temizlik hizmetini Life Vizyon temizlik firmasından almaktayız. İşlerinde çok iyiler. Tavsiye ederim.

Dikmen Ankara’daki tamamlanan inşaat projemiz için Life Vizyon temizlik firması (Arif Bey) ile iletişime geçtik. Teklif sundular fiyatları gayet uygundu. Kendilerine bundan sonraki projelerde de çalışabilmemiz adına gerekli hassasiyeti göstermelerini rica ettik. Sonuç gerçeten şaşırtıcı derecede iyiydi. Daha önce gelen temizlik firmalarının aksine A dan Z ye bizim aklımıza gelmeyen yerler ve işleri bile yapmışlar. Gerçekten İnşaat Sonrası temizlik işlerinde 1 numaralar.