Hakkımızda

2014 Ağustos ayında kurulmuş olan Life Vizyon Temizlik, 2017 Kasım ayı itibariyle  Life Vizyon Temizlik Sanayi Limited Şirketi olarak kurumsal bir yapı kazanmış ve Ankara’da kaliteli hizmeti uygun ücretlerle sunmayı kendisine görev edinmiştir. Alanında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine istisnasız hizmet götürmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik, Ev Temizliği, Ofis Temizliği alanında istediğiniz standartlarda personeli hizmetinize sunan firmamız, Okul Temizliği, Hastane Temizliği, Otel Temizliği, Fabrika Temizliği, Fuar Temizliği gibi alanlarda 100 aşkın personeli ile 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamızda çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Firmamız kullandığı temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. Firmamız Haftalık, Aylık ve 15 günlük temizlik personeli abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. Temizliği profesyonel ellere bırakmanız için sizi de Life Vizyon Ailemize bekliyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Rakamlar ile Life Vizyon!

30 Yıl

Sektör Tecrübesi

100+

Çalışan Personel Sayısı

12

Hizmet Aracı

2.000+

Mutlu Müşteri

1.000.000+ m²

Temizlenen Alan Büyüklüğü

Misyonumuz

Hedeflerimiz arasında yer alan %100 müşteri memnuniyeti konusunda insan kaynağı çalışmalarımızı programlamak, alanında profesyonel eleman temin etmek ve yetiştirmek suretiyle geniş bir hizmet ağına sahip olmak ve en önemlisi gelenekçi hizmet anlayışımızı yenilikçi çözümlerle harmanlayarak kalitede sürdürebilirliği yakalamaktır.

Vizyonumuz

Ankara ili içerisinde geniş bir hizmet ağına sahip olmakla beraber sunduğumuz hizmetlerde standart kaliteyi yakalamak, bu kalitenin ölçülebilirliğini direkt olarak müşteri memnuniyeti ile sağlamak ve en önemlisi maddi kazancın ötesinde güven kazanmaktır.

Neden Life Vizyon?

Diğer Temizlik Firmalarından bizi ayıran 7 sebebimiz var;

  • Life Vizyon Temizlik sizlere kalite taahhütü vermektedir.
  • Life Vizyon Temizlik sizlere sözleşmeli hizmet vermektedir.
  • Life Vizyon Temizlik sizlere alanında en deneyimli personeli sunmaktadır.
  • Life Vizyon Temizlik sizler için en kaliteli malzemeyle çalışmaktadır.
  • Life Vizyon Temizlik sizlere uygun ücret politikası sunmaktadır.
  • Life Vizyon Temizlik sizlere dürüst ve çalışkan ekip ile hizmet vermektedir.
  • Life Vizyon Temizlik sizlere zamanında ve hijyenik hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizden Kareler